Prejdi na hlavný obsah Prejdi na hlavnú ponuku

Rómske komunity

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 25. február 2021, štvrtok
 

Pozvánka na online konferenciu: Fondy EÚ a participácia: skúsenosti a perspektívy

19. 02. 2021

Milé priateľky, milí priatelia, 

dovoľujeme si Vás pozvať na online konferenciu Fondy EÚ a participácia: skúsenosti a perspektívy, ktorá sa uskutoční vo štvrtok 25. februára 2021 od 13:00 do 16:00. Konferencia je záverečným podujatím 3. fázy projektu Efektívne zapojenie občianskej spoločnosti do programovania, implementácie a monitorovania EŠIF zavádzaním participatívnych postupov (Projekt Partnerstvo). 

Cieľom konferencie je zhodnotiť spoluprácu verejnej správy a tretieho sektora v programovom období 2014 - 2020 a diskutovať o nastavení fondov EÚ pre budúce programové obdobie a možnostiach participácie mimovládnych organizácií na ich programovaní, implementácií a monitorovaní.

Tešíme sa, že pozvanie diskutovať na koferencii prijali Veronika Remišová, podpredsedníčka vlády SR a ministerka investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie, Ladislav Miko, vedúci Zastúpenia Európskej komisie v SR a podpredseda podpredseda Banskobystrického samosprávneho kraja Ondrej Lunter.

Ak máte záujem zúčastniť sa online konferencie Fondy EÚ a participácia: skúsenosti a perspektívy, prosíme, zaregistrujte sa prostredníctvom registračného formulára

Deň pred konaním konferencie pošleme všetkým zaregistrovaným link, na ktorom bude možné konferenciu sledovať.

Tím projektu Partnerstvo sa teší na Vašu účasť.


obrázok ku konferencii

 

 

 

Dôležité odkazy

[DoleziteOdkazy]

Dôležité oznamy

[DoleziteOznamy]
 

© 2021 Ministerstvo vnútra SR. Web dizajn a redakčný systém SwiftSite od spoločnosti ELET systems. Vyhlásenie o prístupnosti | Vyhlásenie o cookies (PDF, 398 kB)