Preskočiť na hlavný obsah Prejsť na hlavnú ponuku

Polícia

Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky   Dnes je 25. september 2021, sobota
 

Polícia pátra po podozrivej osobe na fotografii

10. 01. 2012

Policajti žiadajú verejnosť o pomoc pri stotožnení osoby na fotografii, nakoľko táto osoba je podozrivá zo spáchania prečinu neoprávneného vyrobenia a používania platobného prostriedku, elektronických peňazí alebo inej platobnej karty a prečinu krádeže.
Tohto skutku sa mal dopustiť v súčasnosti neznámy páchateľ (podozrivý muž na fotografii), ktorý dňa 03.10.2011 v čase od 12.00 hod. do 12.06 hod. toho istého dňa vykonal krádež z motorového vozidla továrenskej značky Honda CR-V v Bratislave na Trnavskej ulici pri obchodnom dome. Neznámy páchateľ odcudzil z vozidla peňaženku v ktorej mal poškodený Bratislavčan okrem osobných dokladov aj rôzne platobné karty a finančnú hotovosť cca. 485,-€. Následne toho istého dňa v čase približne o 12.06 hod. vykonal neznámy páchateľ s jednou z odcudzených platobných kariet neoprávnený výber v celkovej hotovosti 500,-€. Poškodenému tak neznámy páchateľ spôsobil svojím konaním celkovú škodu vo výške 985,-€. Podozrivého muža zaznamenal pri neoprávnenom výbere kamerový systém nainštalovaný v bankomate na Bajkalskej ulici.

Fotografia osoby (JPG, 34 kB)Fotografia osoby (JPG, 30 kB)Fotografia osoby (JPG, 30 kB)Fotografia osoby (JPG, 31 kB)

Akékoľvek informácie, ktoré by mohli viesť ku stotožneniu neznámej osoby mužského pohlavia na fotografii, nám môžete oznámiť na bezplatné číslo polície 158, alebo na tel. č. 09610 33155, príp. osobne na ktoromkoľvek policajnom oddelení.

 

Dôležité odkazy

Dôležité oznamy